Д-р Тошков Ревмофит Актив 500 мг При възпаление на ставите и ревматизъм х120 таблетки
Dr. Toshkov Rheumophyt Active действа благоприятно върху опорно-двигателния апарат, подобрява еластичността и предотвратява възпалението на ставите. Ограничава процесите на артрит, артроза и всички хронични болки в ставите и мускулите.
Ревмофит актив е билков продукт за ставния апарат. Подкрепя дейността на опорно-двигателната система, функционалния капацитет на ставите и релаксацията при мускулно напрежение. Д-р Тошков лекува всички възпаления на ставите, мускулите и нервите, в т.ч. артрит, артроза, дископатия, невралгии, неврит, остеопороза, остеохондроза, спазми и болки в мускулите с помощта на Ревмофит актив.
Как и защо е създаден Ревмофит актив ?
Благодарение на ирисдиагностиката, д-р Тошков доказва основна връзка между ставния апарат и храносмилателния тракт. Когато се появят ставни болки, това не е просто случаен временен процес, а показва, че в организма са настъпили тежки увреждания и са засегнати много органи и системи. Първо – нарушено е усвояването на витамини и микроелементи в тънките черва. Второ – организмът е загубил жизнено важни минерали, които изграждат ставната капсула и костите – Ca, Mg, Si, Na. и не на последно място е хроничният възпалителен процес, който много трудно се открива и е свързан с нарушена бъбречна функция или възпаление на дихателния тракт. При комбинация от нарушена бъбречна функция и заболяване на черния дроб се получава подагра, при която уратните кристали се отлагат в ставния апарат. Много неправилно е подаграта да се смята за ставно заболяване. Според д-р Тошков приемането на противовъзпалителни и кортизонови лекарствени средства за облекчаване на болките не лекува ставното заболяване. Те довеждат до силно раздразнение на стомаха и тънките черва и са с много малък временен ефект. Ревмофит актив е комбинация от билки, които съдействат за противовъзпалителното му въздействие върху ставния апарат, мускулите и нервните окончания. По този начин Ревмофит се явява комплексно средство, подкрепящо целия костно-ставен апарат.
Състав:
- Инулин
- Върба
- Леска
- Полски хвощ
- Невен
- Бреза
- Синя хвойна
- Репей
- Синя тинтява
- Мокреш
- Ехинацея
- Офика
- Гръмотрън
- Блатен тъжник
Начин на употреба:
Ревмофит Актив се приема от 3 до 6 таблетки дневно след хранене, а поддържащата доза препоръчана от Д-р Тошков е 3 таблетки дневно. Благоприятното действие на Ревмофит Актив върху ставите и костите се проявява след 3-та седмица на приема. За постигане на траен резултат е необходимо продължителното му приемане (поне 4-6 месеца).
Опаковка:
120 таблетки
Производител: "Томил Херб" ООД, България