Bayer Аспирин C При настинка, грип,...

Bayer Аспирин C При настинка, грип, температура и мускулни болки х20 ефервесцентни таблетки

31.07.2025
1918
Наличен
12,05 лв.
Няма данък

Използват се при простуда или грип за симптоматично облекчаване на болка и повишена температура.

 
Aspirin C разтворими таблетки на Байер облекчават симптоми като главоболие, зъбобол, болки в гърлото, менструални болки, мускулни и ставни болки, болка в гърба, леки артритни болки. Използват се при простуда или грип за симптоматично облекчаване на болка и повишена температура.


Състав:

Активно вещество: ацетилсалицилова киселина и аскорбинова киселина.
1 таблетка съдържа: 400 mg ацетилсалицилова киселина и 240 mg аскорбинова киселина.
Други съставки: натриев цитрат, натриев хидрогенкарбонат, лимонена киселина, натриев карбонат.


Начин на употреба:
Ефервесцентните таблетки се разтварят във вода преди да се приемат.
Препоръчителната доза е за лица над 12 години: 1-2 ефервесцентни таблетки като еднократна доза, която при необходимост може да се повтори след минимум 4 часа. Не трябва да се превишава максималната дневна доза от 10 ефервесцентни таблетки (4000 mg ацетилсалицилова киселина).
Не трябва да се приема повече от 3 дни за понижаване на повишена температура (като антипиретик) и повече от 5 дни като аналгетик без консултация с лекар.



Опаковка:
20 ефервесцентни таблетки 


Притежател на разрешението за употреба: Байер България ЕООД, България
Производител: Bayer Bitterfeld GmbH, Германия


L.BG.COM.11.2020.1502

Няма отзиви
Product added to wishlist

Онлайн аптека Салвия изпозлва бисквитки, с цел анализиране на трафика и по - добро функциониране на уеб сайта. Повече информация за начина, по който използваме „бисквитките“ може да видите ТУК!